پبام تسلیت مدیرعامل موسسه به مناسبت شهادت حضرت زهرا(س) و حاج قاسم سلیمان

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا فاطمة الزهرا (س) یا بنت رسول الله (ص)

حضرت فاطمه (سلام الله علیها) دخت گرامی رسول مکرم اسلام که با شجاعت هر چه تمام در دفاع از حریم ولایت در مقابل دشمنان تا پای جان ایستادند، از صدر اسلام تا کنون اسوه ای کامل و جامع برای زنان جامعه اسلامی هستند.

دهه فاطمیه روزهای غم بار سوگواری بر شهادت بزرگ بانویی است که معیار فضایل بود و همگان را به پارسایی و پایداری فرا می‌خواند. حضرت زهرای مرضیه (س) ام ابیها بود و تکیه گاه پیامبرعظیم الشان اسلام؛ و بزرگ ترین آموزگار بانوان جهان. او که در دوران حیات خویش، نمونه عصمت و صبر و ایثار بود و با شهادت مظلومانه و سیره زندگی خود به جهانیان آموخت هر کس به ریسمان الهی و خاندان نبوت تمسک جوید، بی تردید راه حق و حقیقت را برگزیده است و تا همیشه تاریخ در اذهان بیدار دلان جهان زنده خواهد ماند. شهادت حضرت زهرا(س) تنها واقعه ای تاریخی نیست؛ بلکه آموزه ای متعالی در باب دفاع از آرمان‌های دینی و ارزش‌های اسلام است. امید است در این ایام با سوگواری بر غم شهادت دخت گرامی آخرین پیام آور نور و رحمت، بکوشیم تا پیروان شایسته‌ای برای مکتب اسلام بوده و با تاسی به سیره اهل بیت عصمت و طهارت در مسیر سعادت و بهروزی جامعه گام برداریم.

اینجانب فرارسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و سردار رشید اسلام و ایران حاج قاسم سلیمانی که امنیت ملت بزرگ ایران امروز مرهون جهاد خالصانه و صادقانه آن سردار بزرگ و هم‌رزمان اوست، را بر محضر مبارک حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) ، مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، رهروان راستین امامت و ولایت تسلیت عرض می نمایم.

بی شک، شهادت حاج قاسم عزیز نه تنها پایان او نیست، که آغازی دگربار و رویشی وصف‌ناپذیر در جبهه مقاومت است.

                                                                                                                           التماس دعا

                                                                                                                             شهبازی